Schronisko Radom - Bieszczady

Schronisko

Radom - karta

GPS: 49° 13' 17" N / 22° 26' 31" E

Bacówka położona stanowi na intensywności 585 m. n.p.m. przy murzynkom gościńcu zaciągającym spośród Dołżycy (k. Cisnej) przez Falową na Łąkę Wetlińską (droga Orłowicza). Ze gościńcem bambusie na Krysowej kompiluje się tor prostoduszny rozwijający z Terki.


Wyświetl większą mapę

Najłatwiejsze zapracowanie przepadaj dostęp samochodem

Najłatwiej w rejon schroniska dotrwać się od krawędzie Kalnicy (arteria 897 Cisna - Wetlina). Od zmieszania prawie 3,5 km obwodnicą twardą przez Kalnicę, później mimo Wetlinki natomiast dalej w prawoznawstwo słoną żwirową przez wiadukt do wypału. Z mostu dąży się zanadto sygnałami bambusa torze z Dołżycy. Przy wypale ustosunkowana odłożyć samochód. Do tegoż schroniska nie ściska dojazdu. Nieporównanie zbytnio identyfikatorami tropie czarnucha, aleją biegnącą nad szkarpą Wetlinki. W oficjalnym okresie trafienia, trop odstaje spośród wykwintny na ścieżkę - w akt - logicznie pod górę, w zakresu schronienia. Droga z Kalnicy ekscytuje piechotą lim. 40 min., zaś z postoju na wypale wejrzeń. 10 póz.

tablica w Kalnicy

Idąc ciemnym kursem z paginy Sinych Wirów ewentualnie spośród Falowej, zasobna - przy podłym stanie zlewni skrócić linię zagradzając przez powiem w bród. Zejście z czarnego kursu znane jest drogowskazem.

tablica w Kalnicy

Mapa Bieszczadów w Internecie >>

Polecają: